بخش کالاهای ویژه:


  • فروش توکن های آترین (ATR) تحت پلت فرم Ropsten ETH
    این کالا به تعداد ده میلیارد سکه مجازی وجود دارد، حداقل خرید یک سکه و حداکثر خرید 1000 عدد در هر تراکنش می باشد. قیمت هر سکه مجازی یکصد هزار ریال معادل ده هزا رتومان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر یا خرید، توسط نرم افزارهای اجتماعی از قبیل واتسآپ، تلگرام و … با من تماس بگیرید.

بخش محصولات دیجیتال:


  • فصل اول کتاب آموزش زبان چینی

توضیحات:

با دریافت این فایل PDF که حاوی معرفی 50 کلمه زبان چینی است، شما 33% متون چینی را خواهید فهمید.

طی سالها مطالعه و با استفاده از ابزار نرم افزاری، از میان 120 هزار حرف/کلمه چینی، 13 هزار مورد آن که بیشترین کاربرد در مکالمات روزمره را دارند جمع آوری شد، سپس به ترتیب بیشترین کاربرد و تکرار در متون مرتب سازی شد، اینگونه که تنها با حفظ کردن و یادگیری 50 کلمه اول شما 33%، 80 کلمه بعدی (جمعا 130) نیمی از متون و برای فهمیدن 80درصد از نوشته های زبان چینی کافی است تا 500 کلمه را آموخت یا از حفظ کرد. از این شیوه آسانتر در تمامی جهان نیست و من برای اولین بار این شیوه را به زبان فارسی نوشته ام.

کتاب آموزشی من دارای سه فصل می باشد که فصل اول آن به صورت دیجیتال در وبسایت نمایشگاه مجازی فارس برای عموم قابل دسترسی است. این 50 کلمه حاصل چندین سال مطالعه است.

قیمت: 5 هزار تومان === لینک دانلود: [zarinpalpaiddownloads id=”2″]


  • ریپورتاژ مادام العمر در وبسایت نمایشگاه مجازی فارس:

توضیحات:

مطلبی که مایل هستید به عنوان یک پست دائمی در میان مقالات وبسایت نمایشگاه مجازی فارس قرار گیرد را به صورت یک فایل Word برای ادمین ارسال فرمائید تا پس از بررسی منتشر گردد. نمایشگاه مجازی فارس در ویرایش، تائید یا رد مطالب ارسالی مختار است.

لینک در قسمت لینک ها ماهیانه 12 هزار تومان و سالیانه 50 هزار تومان.


جهت خرید می توانید از طریق سایت پول را واریز کرده و جهت هماهنگی بیشتر هم با ادمین تماس بگیرید. راه های تماس علاوه بر شماره موبایل شبکه های اجتماعی تلگرام و واتسآپ هم می باشد.

09369175733