نرم افزاری که در ادامه می توانید با پرداخت مبلغ صد هزار ریال معادل ده هزار تومان خرید نمایید فقط به اینترنت نیاز دارد و لازم هم نیست اینترنت آنچنانی هم باشد! شما می توانید در حالت معمولی که خودتان مشغول استفاده از کامپیوتر هستید این نرم افزار را که در واقع یک ربات کارکُن هست، اجرا نمائید و به کارهای خودتان برسید، اینترنت گردی یا فیلم تماشا کنید یا هر کار دیگر.

این ربات به سایت های مختلف رفته، تبلیغات را می بیند و به ازا هر دیدار مقداری اعتبار برای شما به ارمغان می آورد، این اعتبارها را می توانید به سه شیوه بهره برداری کنید:

1- فروش به خارجی ها

2- فروش به ایرانی ها

3- استفاده شخصی

به عنوان مثال، در اوقاتی که خودم در حال تماشای فیلم با کامپیوترم بودم، چون اینترنت زیادی توسط این نرم افزار استفاده نمی شود، این ربات همیشه به کار مشغول بود و تا امروز 60 دلار کسب درآمد داشته ام، با احتساب قیمت فرضی دلار به ریال 13500 تومان در این تاریخ، معادل 810 هزارتومان بابت تماشای فیلم کسب کرده ام که پول یکسال اینترنت با حجم زیاد و سرعت خیلی عالی است!

فروش  اعتبار

سایت هایی هستند که شما با یک جستجو در اینترنت می توانید این سایت ها را پیدا کرده و سفارش تبلیغ بگیرید، از طرف دیگر سایت های ایرانی مفیدی هم هستند که این کار را  برای شما انجا می دهند. اگر فروش اعتبار برای شما خیلی سخت هست، خود من هم می توانم به شما برای فروش اعتبار و تبدیل به ریال به شما کمک کنم.

شما باید در سایت عضو شوید، حتی الامکان از آی پی ایرانی استفاده نکنید، نیم نگاهی به دور و بر وبسایت بیاندازید و در آخر نرم افزار را که تقریبا 33 مگابایت است دانلود کنید، بعد با همان نام کاربری که در سایت ثبت نام کرده اید با نرم افزار هم وارد شده و اجازه دهید نرم افزار کارش را انجام دهد. فعالیت و میزان درآمد نرم افزار را می توانید در سایت اصلی رصد نمائید.

پس از پرداخت لینک سایت اصلی برای عضویت، دیدن وضعیت کار و دانلود نرم افزار معرفی می شود، بها ده هزار تومان معادل یکصد هزار ریال.