درآمد هایپی از سرمایه گذاری رمزارزی در سایت اثماین

هایپ اصطلاحی است که برای بعضی ها بار منفی و برای برخی باری احیانا مثبت یا منفعلانه داشته باشد.

برای من هایپ یک معنا دارد، درآمد بیش از حد منطقی!

این درآمد می تواند خیلی کوتاه مدت یا میان مدت یا طولانی مدت باشد یا حتی یک ریسک بسیار زیاد که باعث از بین رفتن سرمایه شود.

در ادامه سایتی را معرفی می کنم که با سرمایه گذاری شما، روزی 2.6 درصد! بله! اشتباه نکرده اید! صحیح خوانده اید، مجدد عرض می کنم، روزی 2.6 درصد به شما سود می دهد.

وبسایت ات-ماین دات بیز یا به قول خودم اثماین، وبسایتی هنگ کنگی است که سرمایه شما را به ارزهای بیتکوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوینکش، داگکوین و در نهایت پرفکت مانی را قبول می کند و روزانه سود شما به صورت شارژ حسابتان پرداخت می کند تا اینکه به میزان قابل قبول برای برداشت سرمایه برسد و شما بتوانید سرمایه خود را وارد کنید.

لازم است تا شدیدا این موضوع را گوشزد کنم که این “نوعی” از سرمایه گذاری است نه “سرمایه گذاری”

یعنی به ع نوان مثال شما یک هزار دلار دارید، اینگونه نیست که 40 روز سرمایه گذاری کنید تا 1000 دلار سود دریافت کنید بعد اصل و سود خود معادل 2000 دلار را برداشت کنید، بلکه پول اولیه شما بابت “خرید هشریت” به نفع خود سایت برداشته شده و شما “هش-ریت” خریداری می کنید، این هش ریت کار می کند و سود دریافت می کنید، بعد از 40 روز به اصل سرمیاه خودتان می رسید و می توانید آنرا برداشت کنید، سپس اگر سیستم سالم باشد و به زندگی خود ادامه دهد شما به سود عالی 2.6 درصد در روز می رسید.

اجازه  دهید تا با مثال صدلاری این بحث را به اتمام برسانم تا بتوانیم به راحتی مثال ها را به درصد بیان کنیم:

سرمایه اولیه شما صد دلار، با این سرمایه اولیه، یک کریپتوکارنسی (رمزارز یا ارز مجازی یا ارز رمزپایه) را خریداری می کنید، مثلا بیت کوین یا اتریوم، ما فرض را روی اتریوم می گذاریم، معادل این صد دلار اتریوم دریافت می کنید و در سایت ثبت نام کنید، سایت بعد از یک روز شما را تائید کرده و بعد از یک روز دیگر اولین سود شما دریافت می شود، معادل 2.6درصد در روز.

برای اینکه به صد درصد سود برسید نیاز به 40 روز صبر دادن دارید، بعد از این چهل روز وقتی که پولتان را بردارید مثل این است که نه خانی آمده و نه خانی رفته. اما لذت واقعی از روز چهل و یکم به بعد آغاز می شود که بعد از برداشت اصل سرمایه خودتان علاوه بر اینکه ممکن است احیانا ارزش سکه مجازی ای مثل اتریوم بالا رفته باشد، سود هم دریافت می کنید، چون قرار داد یکساله است، طی این یک سال نه برابر اصل سرمایه را می توانید در پایان قرارداد دریافت کنید.

خیلی ها می گویند هایپ یک کلاهبرداری است، خیلی از هایپ ها وسط راه درمانده شدند و از ادامه کار بازماندند و خوب می دانید که پول خیلی ها هم به فنا (شهر آشنای “غا”) رفت، اما خیلی ها هم ثروتمند شدند.
به پیشنهاد من فکر کنید: فقط چهل روز دوام بیاورید و بعد از 40 روز اصل سرمایه خودتان را بردارید و بعد از چهل روز به سود واقعی و قابل استفاده خودتان برسید.

شما رمزارز سرمایه گذاری می کنید و رمزارز برداشت می کید.

جهت اطلاعات بیشتر و کمک می توانید با من از طریق نرم افزارهای شبکه اجتماعی تماس بگیرید یا اگر مایل بودید خودتان مستقیم  وارد کارزار شوید، فراموش نکیید سود زیاد = ریسک زیاد

لینک سایت: ETHMMINE مواظب باشید وارد سایت های شبیه نشوید و رمزتان را به باد فنا ندهید.


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Leave a Reply

نمایشگاه مجازی فارس، ارایه دهنده محتوای فاخر فارسی، مقالات مفید و گلچین شده از سراسر وب
+98-936-917-5733