کتاب شرح اسم نوشته هدایت الله بهبودی زندگی نامه آیت الله سید علی خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران است.

این کتاب در سال 1390 توسط موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی چاپ و منتشر شده.

در ویرایش/چاپ دوم این کتاب که هماکنون در دست دارم، صفحه 21 در مورد خاندان آیت الله خامنه ای مطلبی نوشته که قبل از نقل قول دقیق باید بگویم وقتی سخن سخبف سردار انتظاماتی، آقای موسی کمالی را خواندم که پیشنهاد قطع یارانه مشمولان (پول=انرژی) را داده بود، بجز اینکه یاد قطع آب (منبع انرژی) نیروهای یزید روی نیروهای امام حسین افتادم یاد دشمنی دستگاه پهلوی با روحانیت هم افتادم.

اگر در این قرن نمی توانیم روانشناسی دقیقی از یزید یا ارتشبد نصیری داشته باشیم، چون دور از دسترس هستند، امثال کمالی زنده و در دسترس هستند.

در انتهای ص 21 از این کتاب سترگ خاطره ای از پدر رهبر، آیت الله جواد خامنه ای نوشته شده:

ساواک خراسان پیشنهاد کرد مقرری روحانیان منتقد، از آستان قدس رضوی قطع شود

(نامه ساواک خراسان به شهربانی خراسان 22364ه1 مورخ 27/8/1349)

این پیشنهاد توسط پرویز ثابتی، رئیس اداره کل سوم، چنین پیگیری شد: هر کسی در مراسم و جشن های ملی شرکت نکرد و دعا ننمود، مقرری او قطع شود و در مورد آستان مقدس مشهد، با استاندار مذاکره و در مورد سازمان اوقاف در مرکز با رئیس اوقاف مذاکره و یکجا تصمیم گرفته شود.

ارتشبد نصیری نظر ثابتی را تائید کرد.

چه قدر جالب است، انتظام تهران پیشنهاد کرد مقرری مشمولان چه منتقد چه غیر منتقد از نفت ملی قطع شود.

چه کسانی این نظر را تائید کردند؟؟؟

نخست: نیروی انتظامی یک نیروی مسلح است و حق دخالت در امور سیاسی را ندارد، البته اگر امام خمینی را قبول داشته باشند.

دوم: نیروی انتظامی چه سبعتی با جونانی دارد که یک عمر مشمول تحریم داخلی و خارجی بوده اند؟؟ سگ های اروپایی و آمریکایی دارای پاسپورت هستند و مرد ایرانی مشمول پاسپورت ندارد!!!!!

سوم: قطع یارانه کسی که عمری مشمول تحریم از سوی نظام خودش را داشته چه فایده ای به حال نیروی انتظامی دارد؟ چرا چنین پیشنهادی داده شده؟

چهارم: چه تلاشهایی تا کنون برای زندگی بهتر جوانان از سوی نیروی انتظامی شده که هماکنون قیم شده و به دنبال حذف حق عده ای مسلمان از بیت المال را دارید؟ شما قرار است نگهبان بیت المال باشید یا اینکه کلا مال را حتی به خود صاحبش نیز پس ندهید؟؟؟ خدا را شکر مجلس خبرگان اجازه چنین عداوتهایی را به شما نخواهد داد.

 اما ما به دنبال این هستیم تا با هماهنگی با نهادهای مسوول و در صورت تطبیق با قانون، یارانه این دسته از مشمولان غایب نیز قطع شود.

از سخنان سردار موسی کمالی

 پیشنهاد قطع یارانه مشمولان وقتی داده شد که تقریبا یک میلیون نفر فرم ثبت نام اولیه برای خرید سربازی یا به عبارت انتظامی ها، جریمه غیبت سربازی را پر کرده اند، اینگونه این شائبه به وجود می آید که دولت ایران سر جوانان را گول مالیده تا بتواند غائبین متاهل (همراه نام خانوادگی همسر و فرزندان) را پیدا کرده و برای قطع یارانه اقدام کند. این دقیقا همان نوع کارهایی است که احمدی نژاد دجال انجام می داد و باعث به وجود آمدن جو عظیم بی اعتمادی به دولت و حکومت شد.

نوشته: پدرام حقیقی

Leave a Reply