آیا می دانستید که دانشجویان ایرانی (غیر مقیم) مشغول به تحصیل در آمریکا در رتبه یازدهم جدول دانشجویان بین المللی حاضر در ایالات متحده آمریکا بعد از کشورهایی مانند چین، هندوستان ، کره جنوبی و مکزیک قرار دارند؟
تعداد دانشجویان ایرانی از سال تحصیلی ۲۰۱۳/۱۴ به سال تحصیلی ۲۰۱۴/۱۵ با افزایش ۱۱/۲ درصدی روبرو بوده است.

قابل توجه علاقمندان تحصیل در دانشگاههای ایالات متحده

برای کسب اطلاعات درباره مدارک تخصصی، تحصیل در دانشکده های کوچک و بزرگ، انواع امتحانات ورودی و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی در روز ۱۸ نوامبر به طور زنده از نمایشگاه بین المللی مجازی دانشگاهها دیدن کنید.

پیوند ثبت نام (رایگان) برای شرکت در نمایشگاه مجازی دانشگاهها: http://goo.gl/auTvqr

در این نمایشگاه مجازی به مشاوران تحصیلی در ایالات متحده (EducationUSA)، مقامات صادر کننده ویزا و بیش از صد دانشگاه که به پرسش های خاص شما پاسخ خواهند داد دسترسی خواهید داشت. زمانی که وارد این نمایشگاه مجازی شوید، قادر به ارسال پیامک خواهید بود و یا می توانید در گفتگوی ویدیویی شرکت کنید و منابع ارائه شده در غرفه هر یک از کالج ها را دانلود کنید. سمینارهای زنده اینترنتی شما را از این که چگونه دانشگاهی را برگزینید، چگونه برای آن تقاضا بدهید، شهریه دانشگاه را بپردازید و ویزا دریافت کنید، آگاه خواهند ساخت.

همین حالا برای شرکت در این برنامه ثبت نام کنید. سپس در روز ۱۸ نوامبر در هر زمانی بین ساعت ۴ صبح به وقت شرق ایالات متحده (٩ صبح به وقت گرینویچ) و ساعت ۴ بعداز ظهر به وقت شرق آمریکا (ساعت ٢۱ به وقت گرینویچ) برای مطرح کردن پرسش های خود وارد تارنما شوید.

توجه: این برنامه به زبان انگلیسی برگزار می شود.

[feather_share]

Leave a Reply