حدود سه یا چهار سال پیش بود که تبلیغ سایتم را به یکی از وبلاگهای ایرانی دادم

دقت کنید! وبلاگ!!!

صاحب وبلاگ از دوستان سلام علیکی من بود، خودش پیشنهاد داد و چندین بار تاکید کرد که مبلغی نمی خواهد و بدون در نظر گرفتن منفعت مادی اینکار را می کند.

من چون اعتقاد دارم هیچ چیز گرانتر و سخت تر از رایگان نیست، مخصوصا اگر لطف باشد که بسیار سهمگین خواهد بود، برای همین گفتم نه من مبلغی را به شما پرداخت خواهم کرد، و بنا به عجله، یک بنر رفت توی سایت جناب آقا!

جناب آقا هم ناگهان دیددند که چند نفری وارد سایت شده و احتمال سود مادی برای من وجود دارد ناگهان پشیمان شد و طلب پول کرد. چون قبل از معامله با هم به یک مبلغ خاصی نرسیده و توافق نکرده بودیم برای اینکه گله ای پیش نیاد من مبلغی معادل میانگین دو عدد تبلیغ در سایت “بازتاب” و سایت “میهن بلاگ” را به ایشان پرداخت کردم.

اما او راضی به این مبلغ نبود و عددی تقریبا پنج برابر را طلب نمود.

من دیدم این جناب ساکن شهر تهران من را نادان فرض نموده اند با قدرت جلویش ایستادم و این حربه زشت اش را خاطر نشان کردم اما او من را تهدید به آبروریزی کرد، برای همین در جهت جلوگیری از چنین تهدیدش، به اون یادآوری کردم که یک ماه قبل با انتشار مقاله ای برای حمایت از بیماری های خاص و سرطانی از مردم درخواست کرده بود که به شماره حسابی پول واریز کنند. که البته این شماره حساب خودش بود.

سپس با پا در میانی چند تن از دوستان این موضوع به خیر گذشت و هیچ آبرویی بر زمین ریخته نشد.

 از این موضوع که بگذریم، طرف دیروز بر اثر کبر سن مُرد!

به همین راحتی!

مُرد

امروز صبح، چهارشنبه چهارم فروردین 1394

مُرد

چرا وقتی زنده هستیم

چرا وقتی پیر هستیم

چرا وقتی توانایی داریم

خود را به هر پستی و رزالتی آلوده کنیم؟؟؟

آیا ارزشش را دارد؟

Leave a Reply