فایوِر ایرانی

یکی از سایتهای بسیار مهم، پرکاربرد، پر بازدید و کاملا بدردبخور و کاربردی، سایت فایور است که توسط شرکت آمریکایی معتبر و بزرگترین رجیسترارِ جهان، یعنی گوددی تا اواخر سال 2021 ثبت شده، این سایت رده 450 جهان را از دیدگاه الکسا کسب کرده.تقریبا 21 درصد از بازدیدکنندگان این سایت از هند و سپس آمریکا با تقریبا 14% از بیشتر بازدیدکنندگان این سایت هستند. به همین ترتیب، عده زیادی از ارایه دهندگان خدمات نیز هندی و آمریکایی هستند. پاکستان و انگلیس در رده های بعدی بازدیدکنندگان این سایت می باشند.

سایت فایور، سایت ارایه دهنده خدمات است، بسیاری از خدمات گرانبها و مورد نیاز مردم، در این سایت با مبلغ های بسیار کمی در دسترس هستند.

به عنوان مثال، اگر بخواهید پیشانی کسی را برای تبلیغ اجاره کنید، اولا چنین شخصی را نمی توانید به این آسانی پیدا کنید، دوما حتی با پیدا کردن چنین شخصی، فکر می کنید چه هزینه ای از شما خواهد خواست؟ اما در چنین سایت هایی شما می توانید با مبلغ ناچیز پنج دلار، یا حتی با معادل های ریالی 25 هزار تومان، می توانید به مدت چند روز، یک بیلبورد انسانی برای خود اجاره کنید.

سایت فایور چند مشکل بزرگ دارد:

اولا: متاسفانه به دلیل اسرائیلی بودن این سایت، هم ما ایرانی ها تمایلی به استفاده از این سایت نداریم، هم اگر کسی تمایلی هم داشته باشد، سایت فایور از دادن خدمات به ما ایرانی ها اجتناب می کند.

دوم اینکه، پرداخت ها ریالی نیستند و دلاری است، فروشندگان دلار اینترنتی، برای مبلغ 5 دلار، معمولا 25 هزار تومان اخذ می کنند.

سوم اینکه، زبان رسمی سایت هم انگلیسی است و ما فارسی زبان ها به فرض اینکه با خود زبان خارجی مشکل نداشته باشیم، در عوض، مخاطبان فارسی زبان برای ارایه خدمات محلی یا داخلی نداریم!

فایور ایرانی به وسط میدان می آید

همه این مشکلات با جایگزین قوی و فارسی زبانی به اسم “انجام میدم” برطرف شده.

سایت “انجام میدم“، با رتبه الکسای ایرانی 1700 (تقریبا) یا 1800 (تقریبا) به راحتی جوابگوی شماست.

تحت نظارت دولت ایران، امن از لحاظ پرداخت های آنلاین، امن از لحاظ تضمین کیفیت، پر بازدید، به درد بخور و فارسی زبان؛ با حیطه وسیعی از خدمات قابل ارایه در اینترنت.

لطفا سایت را ببینید و اگر نظری داشتید در اینجا برای من کامنت بگذارید، مشتاق دیدار نظرات گرانبهای شما هستم.

منبع 1: الکسا

منبع 2: گوددی

منبع 3: هو ایز

Leave a Reply