متن زیر از ابراهیم نبوی ملعون است:

شهرنو


مرحوم رضاشاه وقتی دستور داد که حجاب از سر زنان ایرانی برداشته شود، تعداد زیادی از خانمها از خانه بیرون نیامدند و تعدادی هم که بیرون آمدند، همه دامن های بلند و کت های پوشیده و کلاههایی داشتند که از هر حجابی پوشیده تر بود. بدترین کاری که یک خانم خیلی مدرن قرتی شیک در سالهای 1310 تا 1320 می کرد این بود که می رفت گراندهتل یا لقانطه و آنجا کیک و قهوه می خورد.
بدترین فسادی هم که در دوره پهلوی دوم اتفاق افتاد این بود که شاه مملکت اگر می خواست خانم بازی کند، بقول علم یواشکی و دور از چشم مردم و ملکه می رفت گردش.
یک مجله با تصاویر لخت زنان منتشر می شد که سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین)  دفترش را منفجر کرد. مهم ترین عملیات مجاهدین خلق در سالهای قبل از انقلاب، انفجار دفتر مجله هفتگی این هفته بود بخاطر اینکه دو تا عکس لخت زنان را چاپ کرده بود. احتمالا اگر شاهین نجفی و گلشیفته فراهانی هم چهل سال قبل بودند، جفت شان را سازمان مجاهدین خلق ترور کرده بود.
بدترین مکان کشور هم یک فاحشه خانه بود به اسم شهرنو که در آن هشت هزار فاحشه با سند و مدرک و کارت بهداشتی مشغول همان کاری بودند که الآن ده برابر همان ها در سن زیر بیست سال مشغول بکارند. بزرگترین جنایت و فسادی هم که یک دختر بیست و پنج ساله در زندگی مرتکب می شد، این بود که زیر ابرویش را برمی داشت.
ساده ترین کاری هم که الآن در سالهای بعد از انقلاب دخترهای معمولی شهرها می کنند، همین است که قبل از ازدواج با پسران رابطه جنسی دارند، بازار روسپیگری فعال است، ایرانی ها جزو مصرف کنندگان و تولید کنندگان مهم آثار پورنوگرافی و بخصوص داستان سکسی هستند. دخترهای ایرانی هر کدام به اندازه بازیگران هالیوود عمل جراحی می کنند. نه اینکه این موضوع به دخترها اختصاص داشته باشد، پسرها هم همین طورند.

Leave a Reply