بیست روش کارآمد در استراتژی های ساختن لینک و افزایش بازدید وب سایت

بدون در نظر داشتن هر آنچه که تا کنون شنیده اید، لینک های ورودی به سایتتان هنوز هم یکی از عوامل مهم در افزایش رتبه وب سایت به حساب می آید. بدست آوردن لینک هایی که رقبای شما به راحتی نمی توانند به ان دسترسی داشته باشند، سر رقابتی به کسب و کارتان خواهد داد و روش هایی که در ادامه بدان اشاره خواهد شد باعث هویت بخشیدن به وب سایتتان و افزایش ترافیک سایت و بازدید سایتتان می گردد.

۱- در کنفرانس ها ارائه داشته باشید

در صنایع مختلف کنفرانس ها و سمینارهای زیادی وجود دارد که شما می توانید در آن ارائه داشته باشید. اصولا آن کنفرانس ها وب سایتی برای خود دارند. مطمئن شوید نام شما در آن وب سایت، به وب سایت شخصی شما لینک شده است و اگر اینظور نیست حتما از آنها درخواست تبادل لینک نمایید. به طور مثال: اگر به دنبال یک سخنران در صنعت بهینه سازی وب سایت می گردید بر روی وب سایت زیر کلیک نمایید.

۲-  مشارکت های اجتماعی

مشارکت های اجتماعی بسار جواب می دهد به طور مثال داوطلب شدن در انجمن های محلی می تواند  منجر به ذکر نام شما در وب سایت های مرجع و سازمان های غیرانتفاعی گردد.

۳- از کاربران خود بخواهید عقیدشان در مورد شما را بنویسند

اکثر ما امروزه از مشتریان خود می خواهید که نظر خود را در مورد ما بگویند و این یک مزیت بسیار خوب است. این تکنیک را حتی برای تامین کنندگان خود نیز بکار ببندید. اگر سالیان طولانیست که با آن ها کار می کنید آنها می توانند درک خوبی از توانایی های شما داشته باشند.

۴- برای محصولات خود حتما تقدیریه ای از جانب مشتریان و مصرف کنندگان تهیه نمایید

مردم بسیار دوست دارند در رابطه با خدمات و محصولاتی که تهیه کرده اند تعریف و تمجید بشنوند. اگر شما محصول و یا خدمتی را تهیه نموده اید و تجربه خوبی بر روی آن دارید، یک تقدیریه در رابطه با آن بنویسید و بر روی سایت قرار دهید. بسیاری از وب سایت ها نظرات دیگر مشتریان را انتشار می دهند و به شما بر میگردانند و در نتیجه کاربران بالقوه نیز به صحت آن مطمئن می گردند.

۵- مصاحبه تهیه نمایید

انواع شبکه های رادیویی و روزنامه ها منابع و مراجعی جهت مصاحبه های مختلف می باشند. می توانید برای شروع از سایت های رایگان جهت استفاده از فرصت های مصاحبه ای استفاده نمایید. به هاست آن دسترسی پیدا نموده و شما می توانید با داشتن مصاحبه در ان وب سایت ها در مقابل شنوندگان هدف خود قرار گرفته و بک لینک ایجاد نمایید.

۶-  واژه نگار برای حوزه کاری خود درست کنید

بسیار از صنایع اصطلاحاتی مخصوص در میان صنف خود دارا می باشند که فهم ان برای دیگران کار آسانی نیست. نشانه هایی برای بهینه سازی وب سایت خود ایجاد نمایید و واژه گانی از صنعت خود ایجاد نمایید و با افرادی که با آنها در ارتباطید و برخی اصطلاخات شما را درک نمی کنند.

۷- امتحانی را در سایت خود طرح نمایید

امتحان مفهومی جدید نمی باشد اما اگر صحیح انجام شود تمایل خوانندگان را بالا می برد و نتیجه آن درگیر شدن با موضوع و به اشتراک گذاری آن می گردد.

۸- بازی هایی را ایجاد نمایید

حتی یک بازی ساده می تواند محبوب شود، و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

۹- اسپانسر در مسابقات و باشگاه ها شوید

در رویدادها، کنفرانس ها، همایش های دانشگاهی به عنوان اسپانسر شرکت نمایید چرا که همایش هایی از این قبیل برد خبری در رسانه های مختلف و شبکه های تلویزیونی دارد. بعضی مواقع با هزینه های اندک می توانید برای خود لینک ایجاد نمایید.

۱۰- خرید ترافیک برای وب سایت خود

ممکن است محتوا و مطالب ارزشمندی را بر روی وب سایت خود داشته باشید اما به اندازه کافی برای انتشار آن مطلب کاری صورت نگرفته است. خرید ترافیک روشی است که کمک می کند مطالب شما در معرض دید دیگران قرار بگیرد و افراد آن را به اشتراک گذاشته و یا به آن مطلب لینک دهند. و یا مطالب خود را در سایت های خبری مهم و پربازدید منتشر نمایید.

Leave a Reply