درباره

نمایشگاه مجازی بین المللی فارس در تاریخ چهارشنبه سی آبان 1386 به نشانی  http://www.farsivfair.com در فضای مجازی ثبت گردید به هدف اینکه دروازه ارتباطی ایران و جهان باشد.

تا مدتی این وبسایت با شعار “قدر شما را می دانیم” و “سرمایه گذاری در استارت آپ ها” علاوه بر ارایه خدمات همیشگی به دنبال کشف استعدادها و حمایت از متخصصان بود، اما در تاریخ بیست و هفتم دیماه 1396 به عنوان ناظر وارد بازار “کریپزا” و همکاری با وبسایت “پویاکو” شد. در این راستا وبسایت نمایشگاه مجازی فارس کوپن های R و A را می فروشد و هرکس کوپن C داشته باشد آنرا فورا می خرد و واریز مبلغ به صورت لحظه ای خواهد بود. جهت ورود به پنل خرید و فروش کوپن های R, C, A به این لینک رجوع کنید.

نمایشگاه مجازی فارس، وبسایتی وبلاگ مانند است که مقاله های متفاوتی در زمینه های مورد علاقه ادمین منتشر می نماید، همچنین دارای فروشگاه آنلاین و فعالیت نظارت بر بازار کریپزا (سرمایه گذاری بین المللی) دارد.

 

If your language is not Persian and then if you want to Invest in Iran for 20% benefit annually, write me a message in Social App such as Whatapp, telegram or other android apps by this number: +98 936 917 5733

Leave a Reply

نمایشگاه مجازی فارس، ارایه دهنده محتوای فاخر فارسی، مقالات مفید و گلچین شده از سراسر وب
+98-936-917-5733