این مقاله در مورد:

  • پنج کاری که نباید در اولین دیدار انجام دهید!

و

  • چیزایی که نباید با شوهرتون دربارش حرف بزنین!

صحبت می کند

qarar-aval

۵ کاری که نباید در اولین دیدار انجام دهید!

تا حالا برای ازدواج چند تا قرار ملاقات داشتین؟ به نتیجه نرسیدین؟ نکنه بیش از حد ایراد میگیرین؟
اینکه اعتراف کنین یا نه، وقتی حرف عشق به میون میاد خیلی زود قضاوت میکنین و از روش غذاخوردن گرفته تا حتی دندان های طرف مقابل ایراد میگیریم! وقتی که حرف اولین دیدار میشه، میتونیم از بعضی چیزا مثل هول شدن یا عرق کردن کف دست بگذریم اما بعضی چیزا هستن که نمیشه اونا رو نادیده گرفت.


صحبت درباره رابطه قبلی:
اولین دیدار برای شناخت از همدیگه و فهمیدن اینه که میتونین با هم ارتباط برقرار کنین یا نه. پس با نگرانی درباره رابطه قبلیتون خرابش نکنین، اگه دربارش صحبت کنین نشون میدین که هنوز نتونستین ازش بگذرین و فراموشش نکردین. اگه درباره رابطه های قبلی طرف مقابلتون سوال میپرسین بهتره که وارد جزئیات نشین چون نیازی نیست که کسی درباره اش چیزی بدونه.
تاخیر:
شاید برای یه دختر مشکلی نباشه که کمی دیر کنه، اما برای یک مرد اگه دیر کنه مطمئنا اون دیدار نتیجه ای نخواهد داشت. پس وقت شناس باشین و لباس مناسب بپوشین. خیلی مهمه که بوی خوبی بدین، در اولین دیدار هیچ چیزی بدتر از بوی بد نیست. خاطرات با عطرها مرتبطن، پس یادتون باشه که عطر خوبی استفاده کنین.
غرور و تکبر:
شما دوست دارین که یه نفر فقط درباره اینکه کارش درآمد بالایی داره و چندتا ماشین داره بشنوین؟ مطمئنا هیچکس عاشق یه فرد از خودراضی و متکبر نمیشه. آقایون بهتره که شنونده های خوبی باشن.
توجه بیش از حد به موبایل:
 اگه با خانواده تون برای شام بیرون رفتین اصلا اشکالی نداره که موبایلتون روی میز باشه، اما اس ام اس دادن در اولین دیدار معنیش اینه که هیچ نتیجه ای حاصل نمیشه! چون این کار نشون میده شما توجه ای به این دیدار ندارین و به جاش به چیزای دیگه علاقمندین.
رفتارهای بد:
چیزهایی مثل صحبت کردن با دهان پر و … باعث میشن که طرف مقابلتون علاقه ای به دیدار دوم نداشته باشه و این قرار ملاقات هم بی نتیجه بمونه!

رویای دخترها

چیزایی که نباید با شوهرتون دربارش حرف بزنین!

شاید فکر میکنین که با همسرتون مشکلی ندارین و مکمل همدیگه اید و لازم نیست تا کار خاصی برای بهتر شدن رابطتون انجام بدین یا از انجام کاری اجتناب کنین، اما بهتره بدونین چندتا مورد وجود داره که نباید با همسرتون درباره اش حرف بزنین.

اظهار نظر درباره مادرش
این عادیه که یه دختر با مادرشوهرش تنها بشه و باهاش صحبت کنه، اما میتونین هوشمندانه رفتار کنین و به هیچ وجه درباره مادر همسرتون اظهار نظر شخصی نکنین.
دوستانش
به نظرتون یکی از دوستاش خیلی بامزه و تعریفیه و شخصیت جالبی داره؟ خب بهتره که اصلا راجع بهش با همسرتون حرف نزنین چون ممکنه از حرفاتون برداشت متفاوتی داشته باشه و رابطتون رو تیره و بهم ریخته کنه.
به افکار و رویاهاش شک دارین
شریک زندگی بودن به معنیه درک و باور افکار و رویاهای شوهرتونه، هر زمان که لازم و ضروری بود ازش حمایت کنین. اگه نمیتونین حامی خوبی براش باشین لااقل افکار و رویاهاش رو بی ارزش نکنین.
بهش بگین ترکش میکنین
مشاجره بخشی از رابطه است، اما تهدید به ترک کردن بعد از هر دعوای کوچیک کار عاقلانه ای نیست. اینطوری به نظر خواهد رسید که مدام دنبال یه بهانه برای ترک همسرتون هستین در صورتی که واقعا اینو نمیخواین.
حقوق
ممکنه هر دوی شما از نظر مالی تامین باشین، اما این حوزه کمی خطرناکه حتی برای زوجهایی که مشکل مالی ندارن. درباره مسائل مالی با دقت خاصی رفتار کنین.

Leave a Reply